bestuur

Voorzitter


Eddy Houvenaeghel
T. 051 22 66 81 - M. 0476 21 24 57
E. eddy.houvenaeghel@telenet.be

Ondervoorzitter


Patrick Hoste
T. 051 22 06 63 - M. 0476 43 11 60
E. patrick_hoste@skynet.be

Schatbewaarder + Public Relations


Frederik Parret
T. 051 62 48 83 - M. 0496 38 24 44
E. frederik.parret@telenet.be

Schatbewaarder + Speciale doelgroepen


Willy Devos
T. 051 20 13 21 - M. 0479 89 08 75
E. gcdevoswilly@hotmail.com

Secretaris


Kenny Van Gheluwe
T. 051 62 05 91 - M. 0468 10 30 01
E. kenny.van.gheluwe@telenet.be

Logistiek manager + hoofdbaankapitein


Davy pattyn
T. 051 20 73 10 - M. 0497 34 34 84
E. davy.pattyn2@gmail.com

Relaties Stad Roeselare + baankapitein


Freddy Van Hove
T. 051 22 39 53 - M. 0476 28 43 51
E. fender.van.hove@skynet.be

Kledijverantwoordelijke + baankapitein


Eddy Vandamme
M. 0477 55 53 33
E. eddy.vandamme@skynet.be

Jeugd- & klassementsverantwoordelijke


Kristof Wyffels
T. 051 22 48 43 - M. 0477 54 41 82
E. kristof.wyffels@telenet.be